Семінар підприємцю, бухгалтеру, керівнику

Як працювати ФОПам в 2021-2022

Розклад: Одеса (07.12); Харков (20.12); Дніпро (14.12); Київ (02.12, 16.12);

Для реєстрації на семінар потрібно:

1

Вибрати місто проведення:

Наразі вибрано: Харков

2

Вибрати дату проведення:

Наразі вибрано: 20.12

3

Натиснути на кнопку:

 

Як працювати   ФОП в 2021-2022 роках?

 • Всі підводні камені Співдружності ФОП: перелік та варіанти модернізації.
 • ФОП = співробітник: критерії під час перевірок. РРО, ПРРО - покрокові поради як практично підготуватись до введення і очікувати "до останнього"
 • Умови в публічній оферті, які звільняють від застосування касового апарату при інтернет-торгівлі: зміни законодавства та судова практика.
 • Ведення обліку товару (коментар до Наказу  від 3.09.21 №496): чим відрізняється податковий, оперативний і бухгалтерський облік? Документи, що підтверджують облік і походження товарів в 2021-2022 роках- поради для тих, кому вже потрібно вести облік, і тим - на кого нові правила ще не поширюються.

Початок о 10:00. 

 

 • Фіктивність операцій продажу через ФОП: критерії за матеріалами реальних перевірок. Визнання підприємця, який бере участь у Співдружності ФОП - співробітником. Нова судова практика (зарубіжна і вітчизняна) по визнанню учасника Співдружності співробітником. Проект Закону про працю та шерінгова економіка. Оформлення положення про комерційну таємницю, аутсорсинг персоналу, франчайзинг, лізинг торгової марки.

 • ПРРО та РРО: вже прийняті зміни законодавства з 17.09.2021, 1.10.2021, Законопроекти 2644, 2645, 3853, 3993, 5600, 5599,  Закони №129-IX, № 128-IX-відтермінування на рік вже скінчилось. Нюанси використання ПРРО, плюси-мінуси різних варіантів. Інтеграція з 1С. Платіжний термінал, платіжні системи та ПРРО. Взаємодія касира і бухгалтера. Нова форма фіскального чека - чи потрібно зараз займатись перепрограмуванням (П)РРО, що робити, якщо приймуть законопроект 5600 (наприклад при продажу коктейлів). Як підготуватись до впровадження ПРРО з 1.01.2022 р. для тих, хто збирається поставити РРОПРРО в останній момент, коли вже буде точно відомо, що ставити потрібно.

 • Документи, що підтверджують облік і походження товарів в 2021-2022 роках. Правила ведення обліку товарів ФОП в місці реалізації: розглянемо кілька варіантів. Документи надходження та походження товару, відсутність обліку товару: що робити, якщо до моменту перевірки немає повного пакету документів. Обов'язкова інвентаризація для платників єдиного податку (що готується прийняти ВР) та нові правила ведення обліку товару. Чи обов'язково підтверджувати дохід. (П)РРО: варіанти програмування найменування товару (чи можна вводити загальні формулювання, чи потрібно попереднє програмування)

 • Розрахунки ФОП 2021-2022: ПТКС банку - коли не врятує від касового апарату, агрегатори при безготівкових розрахунках - які механізми контролю вже працюють. Новий фінмоніторинг і обмеження за безготівковими розрахунками. Розрахунки за готівку за новими правилами (Закони №129-IX, № 128-IX-відтермінування на рік вже закінчується): відмінність роздрібного продажу від продажу через  Інтернет і "дистанційної торгівлі", зі складу з "місць зберігання" ..... розрахунки через платіжний термінал, платіжний бокс, ПТК, ПТКС, платіжну систему (в т.ч. Приват 24), Постфінанс, за готівку ..... як правила будуть змінюватися в  2021-2022 роках .... Розрахунок карткою: коли відображати в Книзі обліку (при зарахуванні на розрахунковий рахунок або при проведенні операції). Робота і отримання грошей через зовнішні служби доставки (Нова пошта, Укрпошта .....): від практики фінмоніторингу до правильного отримання і відображення грошей. РРО, ПТК, ПТКС: повна інформація про варіанти використання в 2021-2022 році. Касовий апарат при інтернет-торгівлі: фіскальні позиції і реальне законодавство. Умови в публічній оферті, які звільняють від застосування касового апарату при інтернет-торгівлі.  Оплата вночі - як видати чек? Поповнення карткових рахунків. Практика накладення відповідальності на фізичних осіб з "необґрунтованими оборотами. Накладені платежі **** пошти: фінмоніторинг. Платіжна картка: чи можна не застосовувати РРО, якщо немає розрахунків за готівку - в розрізі прийнятих змін.  Розпорядження і володіння віртуальними активами.
 • Управління персоналом . Аутсорсинг персоналу: як аутсорсингова компанія законно може переривати відносини зі співробітником (без попередження за 2 місяці), як це правильно занести в договір з співробітниками і з Замовником, чому те ж саме не може зробити прямий роботодавець
 • Перевірки з праці (практика штрафів "за протидію перевірці", "за неоформленого співробітника"), перелік питань перевіряючих (відповідь на котрі потрібно знати-персоналу і керівництву), нові правила, які збираються прийняти найближчим часом. Відсутність посадових осіб під час приходу перевіряючих: як правильно себе вести, обов'язки відповідального за перевірку. ФОП = співробітник- нові орієнтири. Українська практика та світові тенденції. АВС-тест.
 • Розпуск (модернізація) роботи співдружності. Співдружність, яка не викличе нарікань перевіряючих (розглянемо варіанти роботи), ФОП, які пройдуть АВС-тест, франчайзинг - нюанси в Україні, використання торгової марки, порівняння роботи юросіб на різних системах оподаткування, юрособа на єдиному податку - чим відрізняється облік від юрособи на загальній системі, чому інколи юрособа на загальній системі виглядає більш цікавою.
 • Перевірки Підприємства,ФОП (одночасні) - нові тенденції перевірок 2021 (реальна практика): моніторинг (фактичний) і фінмоніторинг-> фактичні перевірки- органи перевірки, законні підстави, обшуки (що шукають, правила поведінки)-> надання/не надання  пояснень, підписання/не підписання протоколів, виїмка -> що можуть забрати, підстави, можуть забрати навіть те, чого немає в ухвалі слідчого судді, чи можуть проводити обшук в помешканні директора/ФОП, нова практика настання відповідальності за  відмову від надання свідчень-> виклик свідка: 3 варіанта поведінки для свідка. Доступ до особистих карток ФОП: моніторинг перспектив законодавства. Змінена практика, яку обов'язково потрібно враховувати при використанні статті 63 Конституції.

 • Легалізація доходів: коментар адвоката. А як же ст 191..... ККУ?

Лектори: Вельбицька І. І. - директор аудиторської фірми «Фінансовий аудит та облік», Криворучко А. І.- адвокат, президент Фінансового клубу України.

Умови участі в семінарі: У вартість входить ЕКСКЛЮЗИВНИЙ Роздатковий матеріал, обід, кава-паузи. При оплаті за двох і більше учасників - знижка 15% для кожного учасника.

 

Вартість семінару: 2999 грн.

Контактний телефон +38067 466-24-41

ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ НА САЙТІ ОБОВ'ЯЗКОВА (кнопка зверху сторінки)

Також пропонуємо відвідати в м. Харков семінари:
Вибрати інше місто проведення: Онлайн-навчання, Одеса, Харков. Дніпро, Київ,
Найближча дата, м. Харков Тема семінару, г. Харков Для кого
20.12 Як працювати ФОПам в 2021-2022 Семінар підприємцю, бухгалтеру, керівнику
© 2010-2021 Зміст матеріалів. ТОВ „Фінансовий клуб України”. Усі права захищені. Відтворення та публічне повідомлення матеріалів без згоди ТОВ „Фінансовий клуб України” забороняється.